Klan - Planety

Z Wiki - Kosmiczni
Skocz do: nawigacja, szukaj

Klan - Planety

Poza Klanową planetą i strukturami mamy jeszcze możliwość zarobienia KP dla klanu a mianowicie podbijanie planet z których dostajemy określoną ilość KP dla danej planety.
Mamy możliwość podboju 20 planet w zależności od planety możemy otrzymać z jednej planety od 1KP do 8KP.

<img src="http://51.255.165.11/kosmiczni/klan/planety/1.png">

Każdy z klanów ma limit podboju planet i może za każdym razem podbić tylko 6 wybranych planet niestety podbicie planety nie oznacza że dostaniemy za nią KP bo w każdej chwili może nam ją odebrać inny klan który wyśle silniejszych wojowników i pokona nas w walce.
Siła wszystkich wojowników wysłanych na planetę jest sumowana silniejsi wygrywają

Żeby mieć możliwość podboju planety będzie nam potrzebna Struktura klanowa (Sala Teleportacyjna)
Im większy poziom tym więcej osób wyślemy na planety , koszt wysłania wszystkich zapisanych osób na jedną z planet wynosi 1 KP i tak samo powrót , wysyłać na planety mogą tylko przywódca i administratorzy klanu.
W walce o podbój biorą dodatkowo pod uwagę klanowe struktury: Totemy jak i również Boskość i Wtajemniczenie

<img src="http://51.255.165.11/kosmiczni/klan/planety/2.png">

Podboje planet rozpoczynają się co drugi dzień począwszy od 1 do ostatniego każdego miesiąca do godziny 21:00 jeżeli podbijemy planetę po tym czasie już nie dostaniemy KP

<img src="http://51.255.165.11/kosmiczni/klan/planety/3.png">

Dzięki Chwale Klanu mamy możliwość zdobycia podwójnej ilości KP z planety którą przejęliśmy mamy również dostępne Wyzwanie Diamentowe - Gwiazdy z które dostaniemy aż potrójną ilość KP z planety wszystko to zależy na jakim poziomie mamy Wyzwanie jak i Chwałę.
Jeżeli jest na poziomie 30% to mamy nie wielkie szanse że dostaniemy bonusowe KP a jeśli klan jest zgrany i prężny to może mieć nawet 100% w obydwu przypadkach.

<img src="http://51.255.165.11/kosmiczni/klan/planety/4.png">